Catering

Zážitek. Příběh. Emoce.

Chtěli bychom pro naše hosty i partnery být víc, než jen „gastro“ – chtěli bychom přinášet zážitek, příběh, emoce, vzpomínky. To vše co nejvíce příjemné, chutné, šťavnaté, voňavé… Troufneme si říci, že máme zkušenosti, zázemí a hlavně chuť a energii na to, abychom mohli výše uvedené splnit i vám. Budeme moc rádi, když se s námi spojíte a dáme hlavy dohromady, abychom jakoukoliv vaši akci „vymazlili“ do posledního detailu.

Naše provozovny

Do(c)konalé hovězí maso. Nekonečná nabídka vín pro každou příležitost. Rodinná atmosféra vycházející z téměř dvacetileté tradice restaurace.
Steaková restaurace „se vším všudy“ přímo v srdci Moravy. Brunche, vinné degustace, lokální suroviny.
„Všehochuť“ plná barev i chutí v trendy části Prahy. Důraz na sezónnost v podobě speciálních degustací. Maximálně světlý designový interiér.

Skvělá poloha doslova „uprostřed všeho“, 300 metrů od „Václaváku“. Restaurace, konferenční prostory a hotel – vše v jedné budově, dokonalé spojení pro vaše akce.

To nejpoctivější řemeslo od A do Z, návrat ke kořenům české i moravské kuchyně se současnou tváří. Pocta i závazek v podobě uvedení v průvodci Michelin.

Dovolená, prázdniny i zážitky pro celou rodinu i pro firemní klientelu po celý rok. Firemní i soukromé akce ušité přímo na tělo našich hostů. Moderní služby v tradičním prostředí.
LA BRUSLA, to je vaše RISTORANTE ITALIANO uprostřed Moravy, v centru Uherského Hradiště. Udělejte si prázdniny či dovolenou v La Brusla – Itálie je mnohem blíž, než si myslíte! Ciao a tutti & buon appetito!

Jsem Holka. Karlínská HolKa. Přijď za mnou, najdeš mě přímo u lávky z Holešovic do Karlína. Mám tolik chutí, kolik si jen budeš přát. Dovedu být vzdušná (ale ne do větru), ohnivá (ale nespálím tě), zemitá (ale ne usedlá) a doma jsem i ve vodě (ale neutopím tě). Na viděnou!

Podívejte se

Chci catering

Scroll to Top